מרפסת זכוכית

אם שמעתם על מרפסת זכוכית מחברה בשם פנורמה, אבל לא היה לכם מושג במה מדובר הגיע הזמן שתהיו מעודכנים. מדובר במערכת שמאיימת להיות הטרנד החם הבא – מה שאומר שכדאי שתמשיכו לקרוא כדי להכיר את כל היתרונות שלה ולא להישאר מאחור.

יתרון ראשון והכי חשוב– בטיחות
מעקה סטנדרטי למרפסת הוא לא בטיחותי וזה בלשון המעטה. מספיק שמישהו יעשה תנועה אחת מיותרת כדי שהמרפסת שלכם תהיה אזור אסון. אתם לא רוצים שזה יהיה אחד הילדים שלכם, נכון?

שימוש במערכת הזכוכית לסגירת המרפסת של פנורמה מאפשר לכם ראש שקט ללא סיכונים מיותרים. המערכת עשויה כולה (כולל פרופיל, מנגנון הפתיחה והזכוכית) מחומרי גלם עמידים שעומדים בתו התקן האירופאי המחמיר.

המשמעות היא שהמערכת עברה תהליכים של בקרת איכות לכל אורך שלבי הייצור, נבדקה במעבדות כדי להבטיח התנגדות לעומסי רוח ולכוחות הפעלה ומותקנת ע”י אנשי מקצוע בלבד. חוץ מזה, יש לכם אחריות של שנתיים מהיצרן על המערכת כדי שתהיו בטוחים מעל לכך ספק.

יתרון שני – גמישות
מערכת הזכוכית לסגירת המרפסת של פנורמה מתאימה לכל מרפסת באשר היא: מרפסת ישרה, מצולעת, זוויתית או כל אפשרות אחרת. בנוסף, המערכת כוללת מנגנון פתיחה נוח שמאפשר לכל אחד ליהנות מהמרפסת לפי רצונו באותו הרגע. למשל, מרפסת פתוחה בלילות הקיץ החמים שמאפשרת ליהנות מהבריזה או לחילופין – מרפסת סגורה בלילות החורץ הקרים.

יתרון שלישי – נוחות השימוש
המערכת עשויה מחלונות שנפתחים בקלות באמצעות הזזה למצב אקורדיון – מה שמאפשר לכם ליהנות מפתיחה קלה מחד ומניקוי שלם ומושלם מאידך. לא עוד סימנים מבחוץ שלא יורדים אלא אפשרות לניקוי מכל הצדדים והנאה מלאה מהמרפסת.

יתרון רביעי – איטום ובידוד
מערכת הזכוכית לסגירת המרפסת של חברת פנורמה אוטמת את המרפסת שלכם לחלוטין. המשמעות היא שאתם לא רק מוגנים מנזקי מזג האוויר השונים כמו גשם, רוח ושמש אלא גם נהנים מחשבון חשמל נמוך יותר. ובמילים אחרות – הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם.

השאירו פרטים ובואו להתרשם בדירה לדוגמא

תפריט